Redaktorzy

Joanna Zofia Rose

Doktorantka Joanna Zofia Rose

Doktorantka historii sztuki na Technische Universitaet w Dreźnie. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu islandzkiego. Wieloletnia tłumaczka, pasjonatka historii sztuki i kultury. 


Anna Ziembińska

Anna Ziembińska

Anna Ziembińska - krotoszynianka, absolwentka UAM i WSNHiD w Poznaniu. Bibliotekarka i plastyczka, na co dzień związana z oświatą. Kolekcjonerka lalek zabytkowych i vintage z epoki PRL-u. Interesuje się także malarstwem i...


Agata Sondej - redaktor naczelna

Agata Sondej

Pomysłodawczyni serwisu i redaktor zarządzająca. Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie ze spec. Informatyka w Zarządzaniu (temat pracy: Marketing i handel internetowy na...


Robert Winkler - birofilistyka

Robert Winkler, lat 37. Urodził się i mieszka w Dąbrowie Górniczej, kolekcjonuje stare etykiety z piwa z wszystkich browarów byłej i obecnej Polski. Dodatkowo zbiera pocztówki z miasta, w którym żyje - Dąbrowy.


Bogdan Jasiński

Bogdan Jasiński

Etnograf, pracownik Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu. Prywatnie kolekcjoner starych rachunków firmowych z obszarów Śląska, Łużyc i Kraju Sudeckiego.

Autor książki "Dobra marka - krocie warta" (2010)