Wycena on-line


WYCENY ZAWIESZONE

Szanowni Państwo informujemy, iż w chwili obecnej nie przyjmujemy zleceń wyceny do odwołania.

Wycena on-line

Dzięki współpracy z grupą ekspertów z branży antykwarycznej, oferujemy Ci profesjonalną identyfikację oraz wycenę staroci i antyków. Dowiesz się m.in. do czego służy posiadany przez Ciebie przedmiot, z jakich lat pochodzi oraz jaka jest jego szacunkowa wartość.

Zanim prześlesz do nas formularz zgłoszeniowy koniecznie zapoznaj się z regulaminem wyceny!

Zakres: identyfikacja przedmiotu (co to jest), przedział czasowy jego produkcji/wytworzenia, szacunkowa wartość rynkowa.
Cena: 35,00 PLN brutto.

Zakres: identyfikacja przedmiotu nawiązująca do jego wytwórni, historii i techniki wykonania, datowanie jego produkcji/wytworzenia, szacunkowa wartość rynkowa.
Cena: 60,00 PLN brutto.

Zakres jak dla wariantu nr 2. Dodatkowo, zleceniodawca otrzyma od nas pisemny certyfikat z przeprowadzonej wyceny i identyfikacji, opatrzony pieczątką firmową.
Cena: 120,00 PLN brutto.
maksymalny rozmiar załącznika wynosi 500 kb

Twój adres nie będzie udostępniany innym osobom

Podane ceny dotyczą identyfikacji jednego przedmiotu/obiektu. W przypadku jednorazowego zlecenia identyfikacji trzech lub więcej przedmiotów/obiektów istnieje możliwość uzyskania korzystnego rabatu

Uwaga ważne informacje!

Szanowni Państwo,
informujemy, że ze względu na nasze zaangażowanie w innych projektach na Państwa zapytania będziemy odpowiadać w wydłużonym odstępie czasowym, dlatego prosimy o cierpliwość. 

Ponadto przypominamy, iż ze względu na specyfikę niektórych grup przedmiotów lub brak specjalistów w danej dziedzinie może się zdarzyć, że nie będziemy w stanie pomóc Państwu w identyfikacji. Na ten moment nie identyfikujemy:
- malarstwa,
- grafiki,
- rysunku,
- instrumentów muzycznych,
- wszelkiego rodzaju tkanin,
- sztuki dalekowschodniej i afrykańskiej,
- przedmiotów sakralnych,
- wykopalisk i artefaktów archeologicznych, 
- numizmatów.