ABILE Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki

Pracownia konserwatorska ABILE

W ABILE doskonalimy sztukę konserwacji, aby jak najlepiej wydobyć ponadczasowe piękno konserwowanych dzieł sztuki i zabytków.

Firma oferuje pełen zakres działań dotyczących konserwacji i restauracji obrazów sztalugowych na płótnie i drewnie, rzemiosła artystycznego, pozłotnictwa, rzeźby i sztukaterii oraz konserwację nieruchomych obiektów zabytkowych, w tym malowideł ściennych. Zajmujemy się również zabytkowymi meblami.

Wykonujemy usługi badawcze jak badania stratygraficzne, zdjęcia obiektów w UV, IR oraz badania fizykochemiczne. Sporządzamy programy, kosztorysy, opracowujemy wszelkie wnioski, w tym o dofinansowanie prac przy zabytku a na życzenie klienta przejmujemy pełne obowiązki formalne dotyczące kontaktów z urzędami.

Oferujemy również konsultacje z prywatnymi kolekcjonerami i inwestorami zapewniając im i dziełom sztuki pełną anonimowość i szeroki zakres usług, od doradztwa przy zakupie dzieła poprzez konserwację, aż po organizację transportu, magazynowanie i odpowiednie przechowywanie dzieł sztuki oraz prawidłową ekspozycję. Chętnie nawiążemy współpracę z galeriami, muzeami oraz prywatnymi inwestorami. Zawsze staramy się dopasować nasze usługi do potrzeb klienta. Wstępna rozmowa i spotkanie zawsze jest pomocne przy tworzeniu usług "szytych na miarę".

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie art-abile.

Pracownia Abile oferuje pełen zakres konserwacji
Pracownia Abile oferuje pełen zakres konserwacji

e-mail:kontakt[at]art-abile.com

telefon:(+48) 534 266 687

adres:-

 - -

Kategoria:Konserwacja i renowacja