Patroni kategorii

Warszawska Giełda Kolekcjonerska - III Edycja

Pocztówki, znaczki, monety, antyki i wiele, wiele innych walorów kolekcjonerskich...To wszystko będzie dostępne już podczas III edycji Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskiej, która odbędzie się 7 kwietnia 2019 r. (niedziela) w hali Centrum Rekreacyjno - Sportowego Dzielnicy Bielany w Warszawie (ul. Lindego 20).

III Edycja Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskiej

Warszawska Giełda Kolekcjonerska to wydarzenie ogólnopolskie skierowane do kolekcjonerów, hobbystów oraz miłośników przedmiotów z historią. Giełda jest znakomitą okazją do spotkanie się z kolekcjonerami z całej Polski, uzyskania porad od ekspertów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie numizmatyki, filokartystyki, filatelistyki, antyków i wielu innych. Kolekcjonerzy, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, będą mogli uzupełnić własne zbiory o nowe walory i eksponaty. Pozostali odwiedzający będą mieli możliwość znalezienia wyjątkowych, niepowtarzalnych przedmiotów lub rozpoczęcia swojej przygody z kolekcjonerstwem. Przyświeca nam hasło: Ludzie z pasją to ludzie szczęśliwi!

Niebawem III edycja Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskie
Już wkrótce III edycja tej ciekawej imprezy dla kolekcjonerów!

Warszawska Giełda Kolekcjonerska będzie otwarta dla Gości w godzinach 10:00-16:00. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Patroni medialni: Co Jest Grane 24, Meloradio, Informator Stolicy, miesięcznik "Nasze Bielany", My Virtual Museum oraz portal Kochamantyki.pl.

Zapraszamy również na: kolekcjonujemy.com
facebook.com/WarszawskaGieldaKolekcjonerska/

Redakcja