Patroni kategorii

Kolekcjonerska Giełda Różności w Ostrołęce

Zapraszamy wszystkich kolekcjonerów, zbieraczy i miłośników staroci i przedmiotów kolekcjonerskich na Kolekcjonerską Giełdę Różności. 
Już 18 maja 2019 r. ostrołęcka Hala im. Arkadiusza Gołasia zamieni się w raj dla poszukiwaczy oryginalnych, ciekawych przedmiotów. Monety, kapsle, karty telefoniczne, otwieracze, banknoty, autografy, znaczki pocztowe i wiele innych - to wszytko znajdziecie Państwo na stoiskach zaproszonych wystawców. Magnesem dla Nich na pewno będzie fakt, że zarówno stoiska, jak i parking, będą darmowe! Również wstęp dla zwiedzających będzie wolny, dlatego już dziś rezerwujcie sobie Państwo czas na odwiedzenie naszej giełdy.

Giełda odbędzie się w hali sportowej, zatem ewentualna zła pogoda nie będzie miała wpływu na jej organizację. Dodatkowymi atutami tej lokalizacji jest duża powierzchnia wystawiennicza, duży parking oraz punkt gastronomiczny.
Osoby chętne do wystawienia się na giełdzie proszone są - po zapoznaniu się z regulaminem - o wysłanie wypełnionej i zeskanowanej Karty Zgłoszeniowej (Karta i Regulamin do pobrania na stronie: www.klub-unikat.cba.pl 

 

mapka dojazdowa
mapka dojazdowa

Zgłoszenia na adres: okk.unikat(at)interia.pl w terminie do 5 maja 2019 roku. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 604 667 928 (Adam) lub 881 412 412 (Mariusz).

Kolekcjonerską Giełdę Różności organizuje Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów UNIKAT (klub z prawie 40-letnim stażem działalności), pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki i przy Jego wsparciu.

Zapraszamy serdecznie!

Redakcja