Antykwariat Sobieski

ANTYKWARIAT SOBIESKI oferuje unikalne stare książki oraz przedmioty kolekcjonerskie. Skup i sprzedaż oraz pośrednictwo w sprzedaży starodruków, ksiąg, map, grafiki, porcelany.... Ekspertyzy i wyceny, pomoc w zakładaniu, tworzeniu i uzupełnianiu bibliotek prywatnych oraz księgozbiorów, wyszukiwanie rzadkich obiektów do kolekcji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdują się tu bardzo ciekawe i często rzadkie pozycje .

Naszą domeną jest literatura historyczna, ze szczególnym uwzględnieniem historii wojen i wojskowości, ważniejszych bitew. Wielbiciele znanych postaci znajdą tu obszerny rozdział poświęcony Napolonowi czy Józefowi Piłsudskiemu. Także bibliofile znajdą tu coś dla siebie, jak choćby opasłe tomiszcza obite skórą czy przepiękne oprawy artystyczne, co dziś nieczęsto się zdarza sygnowane przez znanych introligatorów.

Specjalizujemy się w sprzedaży starodruków polskich i obcych.

Księgozbiór znajdujący się w naszym posiadaniu liczy kilka tysięcy ksiąg. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Zapewniamy, że oferta sklepu internetowego będzie poszerzana z każdym dniem!

Nawiązaliśmy ponadto współpracę z renomowaną introligatornią artystyczną. Połączenie naszych wspólnych doświadczeń pozwoli Pańśtwu cieszyć się nie tylko wiekowymi księgami odrestaurowanymi według tradycyjnych metod, ale również wzbogacić Państwa księgozbiór o późniejsze, ale równie cenne wydania w luksusowych, prestiżowych oprawach.

e-mail:sklep[at]antyksobieski.pl

telefon:0609772993

adres:-

 62-872 Saczyn

Kategoria:Antykwariaty