Antikon Galeria - antyki i dekoracje

W ofercie Antikon Galeria odnajdą Państwo niepowtarzalne rzeźby, obrazy i unikatową porcelanę

Firma Antikon Galeria istnieje już od ok. 20 lat. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z wieloma partnerami i kolekcjonerami w kraju i za granicą pozwala zaoferować Państwu rzadko spotykane i cenne przedmioty. Oferujemy całą gamę markowych dekoracji oraz wyjątkowe antyki i inne unikatowe bibeloty. W bogatej ofercie Antikonu znajdują się niezwykle starannie dobrane luksusowe przedmioty jak lampy witrażowe i kryształowe, stare francuskie zegary, markowa porcelana czy dekoracyjne lustra w złotych ramach, piękne obrazy i rzeźby z brązu, szkło artystyczne oraz srebro i platery, wszystko co jest przydatne do dekorowania i nadawania charakteru wnętrzom. Polecamy odwiedzenie naszego sklepu internetowego https://antikon.pl , który prezentuje bardzo zróżnicowaną ofertę i jest na bieżąco uaktualniany, a z pewnością znajdziecie Państwo przedmioty które zaspokoją Wasze gusta.

Dbamy o komfort i zadowolenie naszych Klientów dlatego też nasza Antikon Galeria przyjmuje zwroty 14 dni od daty doręczenia przesyłki.

Dokładamy również wszelkich starań przy pakowaniu przedmiotów, tak aby nic nie uległo uszkodzeniu w czasie transportu i dotarło do Państwa w doskonałym stanie.

Skontaktować się można z nami telefonicznie pod numerem: +48 603-207-903 lub wysyłając e-mail na adres: [email protected] - odpowiadamy wszystkim.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów. Pomożemy zrealizować zarówno małe jak i całkiem duże przedsięwzięcia.

Okazały komplet secesyjny z cyny srebrzonej wraz z zabytkowym zegarem
Srebrzony komplet do kawy oraz francuski zegar z przystawkami

e-mail:info[at]antikon.pl

telefon:+48 603-207-903

adres:https://antikon.pl

 - Galeria

Kategoria:Antykwariaty