XXXII Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości Łódź

Łódzka Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości z lotu ptaka

Prezentując łódzką Ogólnopolską Giełdę Rzeczy Dawnych i Osobliwości zaczniemy nieco przewrotnie od zwrócenia Państwu uwagi na miejsce gdzie ten tekst został zamieszczony. Jest to internet, w którym, jak niektórzy twierdzą jest wszystko lub prawie wszystko. Dostępność internetu sprawiła, że przedmioty dawne wypełniły liczne witryny i portale, stały się przez to bliższe, a obejrzeć i kupić je można w licznych e-sklepach oraz na aukcjach internetowych. Moda na antyki i starocie, moda na zbieranie i kolekcjonowanie, to również duża zasługa dostępności do sieci.

Wszyscy mamy świadomość potęgi internetu, ale czas i doświadczenie pokazują, że spotkania w "realu", czyli możliwość obcowania z ludźmi oraz przedmiotami kolekcjonerskimi są ważniejsze. To bezpośredni kontakt często decyduje o tym czy coś kupimy czy nie. Na komputerowym monitorze można prawie wszystko zobaczyć, ale człowiek posługuje się też innymi zmysłami, także dotyk i bliskość są bezcenne w podejmowaniu decyzji o zakupie. Pewnie dlatego cały czas funkcjonują i będą nadal funkcjonować różnego rodzaju giełdy, targi, jarmarki. Popularność ich ciągle wzrasta i odbywają się już chyba w każdym mieście i miasteczku.

Największa łódzka giełda staroci
Każdy kolekcjoner znajdzie w Łodzi coś dla siebie - monety, militaria, porcelanę i wiele innych walorów

Kalendarz imprez jest bogaty, ale my od dawna mamy w nim swoje miejsce.Marzec i listopad to miesiące, w których od kilkunastu lat spotykają się w Łodzi kolekcjonerzy i miłośnicy rzeczy dawnych oraz osobliwych. Wczesna wiosna i późna jesień to pory roku, kiedy nie zawsze dopisuje pogoda, dlatego nasza giełda odbywa się pod dachem. Niewiele jest tego typu imprez, organizowanych w hali wystawowej wyposażonej w odpowiednie oświetlenie, zaplecze gastronomiczne i sanitarne, słowem w komfortowych warunkach dla ekspozycji, wystawców oraz zwiedzających.

Organizowana w Łodzi impreza jest adresowana do wszystkich, zarówno profesjonalistów - doświadczonych kolekcjonerów i hobbystów, jak również początkujących zbieraczy i amatorów. Charakter Ogólnopolskiej Giełdy Rzeczy Dawnych i Osobliwości daje możliwość wszystkim wystawcom odpowiedniego zaprezentowania oferowanych przedmiotów - często wyjątkowych, niepowtarzalnych a co za tym idzie drogocennych. Proponujemy różne formy stoisk wystawowych - od powierzchni niezabudowanej przez stoły, do profesjonalnej zabudowy targowej. Stoiska w hali prezentują się inaczej jak na imprezach plenerowych. Zwartość przestrzeni, duże nagromadzenie stoisk na niewielkiej powierzchni, to wszystko buduje niepowtarzalną atmosferę, zupełnie inną niż na imprezach plenerowych.

Centralne położenie Łodzi, dobry dojazd samochodem lub komunikacją masową, nowoczesne obiekty wystawowe, ulokowane w pobliżu parkingi - to atuty doceniane zarówno przez wystawców jak również zwiedzających, którzy docierają do nas z całego kraju.Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Giełdę Rzeczy Dawnych i Osobliwości. Kilka godzin spędzonych w towarzystwie ludzi o podobnych zainteresowaniach, wśród rzeczy dawnych i osobliwych, uzupełnione spacerem po naszym mieście na pewno sprawi państwu dużą przyjemność

Do zobaczenia w Łodzi !!!

Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości
25-26 Listopada 2017
Łódź - Hala Expo - al.Politechniki 4
tel.: 42 205 44 33

Noclegi

W Łodzi nie da się nudzić! Przedpołudniowa wizyta na giełdzie staroci a po niej spacer po Piotrowskiej czy lunch w Manufakturze i podziwianie wyjątkowej architektury miasta. W związku z dużym zainteresowaniem tą ogólnopolską imprezą warto już dziś dokonać wyboru hotelu czy pensjonatu i zarezerwować nocleg. Bez obaw miejsc starczy dla wszystkich!

Booking.com