Patroni kategorii

XXXIV Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości

Zapraszamy wszystkich kolekcjonerów w ostatni weekend listopada do Łodzi!

Kolejna edycja giełdy w Łodzi już wkrótce!

Najbliższe spotkanie miłośników staroci, kolekcjonerów, hobbystów i zbieraczy odbędzie się 24-25 listopada 2018 roku w łódzkiej Hali Expo przy al. Politechniki 4. Swoje stoiska zaprezentują zarówno indywidualni kolekcjonerzy, jak również antykwariaty, domy aukcyjne, dystrybutorzy sprzętu kolekcjonerskiego. Duża część giełdy będzie skierowana do miłośników numizmatyki, kolekcjonerów pocztówek i fotografii. Nie zabraknie różnorodnych bibelotów, porcelany, przedmiotów ze srebra, platerów, lamp, biżuterii, zegarów i zegarków, obrazów, rzeźb oraz mebli. Pojawią się osoby zajmujące się genealogią i heraldyką. Sprzedawane będą akcesoria i sprzęt dla kolekcjonerów - katalogi, klasery, pudełka, kasety, gablotki, itp. Na miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie numizmatyki i zabytkowych przedmiotów.

Łódzka giełda jest jedną z niewielu w Polsce, która w odróżnieniu od plenerowych jarmarków, odbywa się pod dachem.Pozwala to na prezentowanie w bezpieczny sposób cennych eksponatów, daje komfort wystawcom i zwiedzającym.
Chcemy, aby Łódź, dzięki swojemu - centralnemu położeniu, dobremu zapleczu wystawowemu i organizowanym przez nas imprezom: Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości, Moto Weteran Bazar była kolekcjonerską stolicą Polski.

Bilet wstępu normalny 10 zł, ulgowy 7 zł (dla uczniów, emerytów i rencistów).

http://www.gieldakolekcjonerska.com.pl/

Porcelana, militaria, numizmatyka, malarstwo oraz wiele innych ekspozycji!
Porcelana, militaria, numizmatyka, malarstwo oraz wiele innych ekspozycji!

Redakcja